Probíhá rekonstrukce webové prezentace. Dočasnou verzi s aktuálními informacemi naleznete zde

Od října 2014 realizuje naše škola projekt "Chytří pomocníci ve výuce aneb využíváme ICT jednoduše a kreativně", který je spolufinancován Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem České republiky.

logo link barevny

 

 ZŠ a MŠ Uherské Hradiště, Větrná 1063 je Partnerem projektu Chytří pomocníci ve výuce aneb využíváme ICT jednoduše a kreativně CZ.1.07/1.3.00/51.0009. Projekt si klade za cíl realizací vzdělávacích kurzů pro pedagogické, vedoucí a ICT pracovníky partnerských ZŠ a SŠ a poskytováním intenzivní prezenční a on-line metodické a technické podpory dosáhnout zvýšení kompetencí těchto pracovníků při integraci ICT do výuky. Tento projekt je spolufinancován Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem České republiky.

      

    ____________________________________________________________________

      1.6.2015

Oznámení o výsledku veřejné zakázky "Dodávka ICT techniky II. – Základní škola a Mateřská škola, Uherské Hradiště, Větrná 1063, příspěvková organizace" 

      Oznámení o výsledku veřejné zakázky "Dodávka ICT techniky II. – Základní škola a Mateřská škola, Uherské Hradiště, Větrná 1063, příspěvková organizace." vyhlášené v rámci realizace IPo Chytří pomocníci ve výuce aneb využíváme ICT jednoduše a kreativně, reg .č. CZ.1.07/1.3.00/51.0009.

zveřejnění na stránkách www.op-vk.cz

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

       7.5.2015

Výzva k podání nabídek na veřejnou zakázku "Dodávka ICT techniky II. – Základní škola a Mateřská škola, Uherské Hradiště, Větrná 1063, příspěvková organizace"

V rámci realizace IPo Chytří pomocníci ve výuce aneb využíváme ICT jednoduše a kreativně, reg. č. CZ.1.07/1.3.00/51.0009 vyhlašuje Základní škola a Mateřská škola, Uherské Hradiště, Větrná 1063, příspěvková organizace výzvu k podání nabídek na veřejnou zakázku "Dodávka ICT techniky II. – Základní škola a Mateřská škola, Uherské Hradiště, Větrná 1063, příspěvková organizace. "

výzva 

zveřejnění na stránkách www.op-vk.cz 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

4.2.2015 

Oznámení o výsledku veřejné zakázky "Dodávka ICT techniky – Základní škola a Mateřská škola, Uherské Hradiště, Větrná 1063, příspěvková organizace"

      Oznámení o výsledku veřejné zakázky "Dodávka ICT techniky – Základní škola a Mateřská škola, Uherské Hradiště, Větrná 1063, příspěvková organizace" vyhlášené v rámci realizace IPo Chytří pomocníci ve výuce aneb využíváme ICT jednoduše a kreativně, reg .č. CZ.1.07/1.3.00/51.0009.

zveřejnění na stránkách www.op-vk.cz

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 

školení učitelů KA2.14  používáme LMS Moodle 

Fotogalerie

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

2.1.2015

Výzva k podání nabídek na veřejnou zakázku "Dodávka ICT techniky – Základní škola a Mateřská škola, Uherské Hradiště, Větrná 1063, příspěvková organizace"

V rámci realizace IPo Chytří pomocníci ve výuce aneb využíváme ICT jednoduše a kreativně, reg .č. CZ.1.07/1.3.00/51.0009 vyhlašuje Základní škola a Mateřská škola, Uherské Hradiště, Větrná 1063, příspěvková organizace výzvu k podání nabídek na veřejnou zakázku "Dodávka ICT techniky – Základní škola a Mateřská škola, Uherské Hradiště, Větrná 1063, příspěvková organizace".

výzva

zveřejnění na stránkách www.op-vk.cz
Představujeme se