Naše základní škola pravidelně od svého otevření pořádá pro žáky 7. ročníku lyžařský kurz, který je součástí učebního plánu tělesné výchovy a také ŠVP naší školy.

LVK pořádáme v Jeseníkách, ubytování zajišťujeme v Suché Rudné a výuku lyžařské techniky provádíme v lyžařském středisku Annaberg v Andělské Hoře, která se nachází poblíž Suché Rudné. V Annabergu využíváme k výuce lyžařských dovedností dvě uměle zasněžované a upravované sjezdovky a lyžařskou školu pro úplné začátečníky. Areál Annaberg je bezpečný a velmi vhodný pro potřeby LVK.

Na hotelu Paramon bydlí žáci na pokojích s úplným sociálním vybavením, hotel je vyhlášený výbornou kuchyní. Na odborné přednášky a výukové filmy máme k dispozici hotelovou klubovnu.

Do Jeseníků se každý rok rádi vracíme pro jejich krásnou přírodu a jistotu sněhu.

aktuální termín:

LVK 7. ročník:  5. února - 9. února 2018