Pozvání žáků 7.ročníku na adaptaci pohádky Kráska a zvíře 16. 2. 2018 v kině Hvězda v 15:30 hod.

Chtěli byste opustit každodenní stereotyp a jako mávnutím kouzelného proutku se přenést do jiného světa? My Vám to můžeme s radostí splnit. Žáci 7. ročníku ZŠ a MŠ Větrná si pro Vás tentokrát připravili pozoruhodnou adaptaci, v níž není nic nemožné.

       Kráska a zvíře popisuje pozoruhodný příběh mladé a nezávislé dívky, kterou ve svém zámku uvězní obludné zvíře. Navzdory strachu se spřátelí se zámeckým služebnictvem a uvědomí si, že pod obludným zvířecím zevnějškem se skrývá milující srdce. Jedná se o hranou adaptaci klasického příběhu, který je doplněn slavnými hudebními i tanečními scénami, které nenechají žádného diváka v klidu.

       Žáci, kteří ztvárnili postavy zakletého služebnictva, si svými neotřelými charaktery získají diváka a dokážou, že i tak známý příběh může překvapit.

Dobrosrdečná konvička, mluvící hrníčky, úzkostně cynické hodiny anebo charismatický svícen jsou jen úzkým výčtem všech postav, které v našem představení uvidíte. Pěvecké podání herců v doprovodu tanečních scén vykouzlí pravou pohádkovou atmosféru a ukáže naše žáky v naprosto novém světle.

       Zda-li věříte, že i neživé věci mohou v našich představách ožít, přijměte srdečné pozvání žáků 7.ročníku dne 16. 2. 2018 v kině Hvězda v 15:30 hod. Pokud pohádku neznáte a budete k ní přistupovat jako nepopsaný list, doufáme, že splníme Vaše očekávání. A vy, kteří příběh znáte, přijďte podpořit naše herce a společně s námi se alespoň na chvilku přeneste do světa, v němž vládne láska a přátelství.